JAVNI NATJEČAJ za prijam vježbenika na neodređeno vrijeme od 21.06.2023. - više radnih mjesta KLASA: 119-03/23-03/11

Datum:
21.06.2023
Datum objave u NN:
21.06.2023.
Ustrojstvena jedinica:
GLAVNO TAJNIŠTVO
SEKTOR ZA PRAVOSUDNU INFRASTRUKTURU
SLUŽBA ZA INVESTICIJSKO, TEKUĆE ODRŽAVANJE I ENERGETSKU UČINKOVITOST

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 95.)

UPRAVA ZA GRAĐANSKO, TRGOVAČKO I UPRAVNO PRAVO
SEKTOR ZA PROPISE GRAĐANSKOG I TRGOVAČKOG PRAVA
SLUŽBA ZA OPĆE PROPISE GRAĐANSKOG MATERIJALNOG PRAVA I SUSTAV BESPLATNE PRAVNE POMOĆI
Odjel za opće propise građanskog materijalnog prava

- samostalni upravni referent  – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 232.)

SEKTOR ZA DRUGOSTUPANJSKE POSTUPKE I PROPISE UPRAVNOG PRAVA
SLUŽBA ZA STRATEŠKE PROJEKTE I PROPISE UPRAVNOG PRAVA

- samostalni upravni referent  – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 258.)

SEKTOR ZA ZEMLJIŠNOKNJIŽNA I STVARNA PRAVA
SLUŽBA ZA STVARNA PRAVA
Odjel za izuzimanje od zabrane raspolaganja nekretninama

- upravni referent  – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 276.)

UPRAVA ZA KAZNENO PRAVO
SEKTOR ZA PROPISE KAZNENOG PRAVA
SLUŽBA ZA PROPISE KAZNENOG PROCESNOG PRAVA
Odjel za kazneno procesno pravo

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 290.)

SEKTOR ZA EVIDENCIJE, POMILOVANJA I PODRŠKU ŽRTVAMA I SVJEDOCIMA
SLUŽBA ZA EVIDENCIJE I POMILOVANJA
Odjel za kaznene evidencije

- viši upravni referent – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 302.)

UPRAVA ZA EUROPSKE POSLOVE, MEĐUNARODNU I PRAVOSUDNU SURADNJU I SPRJEČAVANJE KORUPCIJE
SEKTOR ZA MEĐUNARODNU PRAVNU POMOĆ I PRAVOSUDNU SURADNJU S DRŽAVAMA ČLANICAMA EUROPSKE UNIJE
SLUŽBA ZA MEĐUNARODNU PRAVNU POMOĆ I PRAVOSUDNU SURADNJU U KAZNENIM STVARIMA
Odjel za pravosudnu suradnju u kaznenim stvarima s državama članicama Europske unije

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 350.)

UPRAVA ZA POLITIČKI SUSTAV I OPĆU UPRAVU
SEKTOR ZA GRAĐANSKA STANJA I MODERNIZACIJU UPRAVNOG POSTUPANJA
SLUŽBA ZA UPRAVNA POSTUPANJA

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 423.a)

UPRAVA ZA SLUŽBENIČKI SUSTAV
SEKTOR ZA SLUŽBENIČKE ODNOSE
SLUŽBA ZA UPRAVLJANJE I RAZVOJ LJUDSKIH POTENCIJALA U DRŽAVNOJ SLUŽBI

- viši stručni referent – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 443.)

SEKTOR ZA LJUDSKE POTENCIJALE
SLUŽBA ZA LJUDSKE POTENCIJALE U MINISTARSTVU
Odjel za upravljanje ljudskim potencijalima u Ministarstvu

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 461.)

SLUŽBA ZA EVIDENCIJE I ANALIZE LJUDSKIH POTENCIJALA U MINISTARSTVU

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 464.b)

UPRAVA ZA LJUDSKA PRAVA, NACIONALNE MANJINE I ETIKU
SEKTOR ZA NACIONALNE MANJINE
SLUŽBA ZA REGISTAR VIJEĆA, KOORDINACIJA VIJEĆA I PREDSTAVNIKA NACIONALNIH MANJINA

- viši upravni referent – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 497.)

UPRAVA ZA ZATVORSKI SUSTAV I PROBACIJU
PROBACIJSKI UREDI
Probacijski ured Zagreb I - za područje Grada Zagreba

- stručni suradnik – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 614.a)

SAMOSTALNI SEKTOR ZA DIGITALIZACIJU PRAVOSUĐA I JAVNE UPRAVE
SLUŽBA ZA RAZVOJ ELEKTRONIČKIH USLUGA

- informatički suradnik za pravosudni informacijski sustav – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 700.)

SLUŽBA ZA UPRAVLJANJE ELEKTRONIČKIM USLUGAMA

- viši informatički tehničar za pravosudni informacijski sustav – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 705.)

SAMOSTALNI SEKTOR ZA NABAVU
SLUŽBA ZA PLANIRANJE I PRAĆENJE POSTUPAKA NABAVE

-viši stručni referent – vježbenik - 1 izvršitelj/ica (rbr. 723.)

Naziv:
vježbenik - više radnih mjesta
Stručni uvjeti:
kao u tekstu natječaja
Opis poslova:
Broj izvršitelja:

Link na dokument u NN:

Rok za podnošenje prijave na javni natječaj je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Prijave se podnose neposredno ili poštom na adresu: Ministarstvo pravosuđa i uprave, Zagreb, Ulica grada Vukovara 49, s naznakom: »Za Javni natječaj na neodređeno vrijeme za prijam vježbenika«.

Prijavni obrazac

Testiranje:

Poziv na testiranje
Rezultati prve faze testiranja i poziv u drugu fazu
Rezultati prve i druge faze testiranja
Obustava ili poništenje:         djelomična obustava